Piedalīšanās SCHWARZKOPF PROFESSIONAL mācību seminārā

Latgales mācību centrā notika firmas SCHWARZKOPF PROFESSIONAL mācību seminārs –meistarklase Daugavpils frizieriem. Seminārā „Skaties un mācies!” modeļu lomā iejutās programmas „Frizieru pakalpojumi” audzēknes Sņežana Šišlo ( FR-21) un Laura Rimša (FR-31).

1   2   3

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Pilnveidošanas kursi Erasmus+ programmas projekta „Izglītība bez robežām: mācīties, kvalificēties, pētīt” ietvaros

2016.gada Valsts izglītības attīstības aģentūras apstiprinātās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas skolu sektora projekta „ Izglītība bez robežām: mācīties, kvalificēties, pētīt” ietvaros skolotāji Ļubova Raihele, Jūlija Plečkena un Dmitrijs Sirotko pirmie vasaras laikā apmeklēja specializētos kursus dažādās Eiropas valstīs.

Lasīt tālāk ...

Starptautiskais darba gadatirgus "Darbs un karjera 2016"

15. septembrī Daugavpils tehnikuma audzēkņiem bija organizēta ekskursija uz Starptautisko darba gadatirgu "Darbs un karjera 2016". Ekskursijā piedalījās TS 11, TS 31 grupas audzēkņi un skolotāji metālapstrādes nozarē.

DSC 2961   DSC 2962   DSC 2966

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Dzejas dienu pasākums Daugavpils tehnikumā

dzejas dienas pas 09-2016Dzejas dienu ietvaros mūsu tehnikumā 2016.gada 13.septembrī notika Dzejas stunda, kuru vadīja dzejniece, laikraksta "Latgales Laiks" žurnāliste Egita Jonāne. Sirsnīgā, omulīgā noskaņā tika lasīta viņas īpatnējā dzeja,ko pati autore sauc par sirdspukstiem. Ir tādi vārdi, pēc kuriem sirds prasās:

 "Klusi lūdzot Tevi,

Sirdī audzēju prieka

Ziedus. Saules laiks..."

Lasīt tālāk ...

Dzejas dienu pasākums

3 9. septembrī Daugavpils tehnikuma EM-11 grupas audzēkņi kopā ar latviešu valodas un literatūras skolotāju J. Dideviču un grupas audzinātāju Z. Podskočaju piedalījās Latgales Centrālās bibliotēkas organizētajā tikšanās ar žurnālisti, dzejnieci Evu Mārtužu.

Par sevi dzejniece stāsta: "Esmu atstājusi darbu žurnālistikā, grāmatu veidošanā un redaktorēšanā. Šīs izmaiņas un izvēli manī pamazām briedināja trešā atgriešanās augstskolas solā: 2013. gadā ieguvu maģistra grādu Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātē, turpinu pētīt Dieva izpratni latviešu senreliģijā. Rakstu romānu par saistību ar tālu vēstures laiku, kur skaidri redzama mūsu tautas klātbūtne.

Lasīt tālāk ...

Psihologa darbs ir saistīts ar atbilžu un risinājumu kopīgiem meklējumiem uz jautājumiem un grūtībām, kuras radušās klientam dzīvē

psiholog

PSIHOLOGA PIEŅEMŠANAS LAIKS ŠAJĀ SEMESTRĪ

VARŠAVAS IELĀ 23, KABINETS 110

Otrdien 10.00-11.30; 15.00-16.00

Trešdien 8.00 -16.00

Ceturtdien 8.00 -16.00

Piektdien 8.00- 9.30

Lasīt tālāk ...

Tikšanās pēc 50 gadiem

Kas uzrunā cilvēkus, kuri nolēma tikties pēc vairākiem gadiem? Varbūt tās ir intereses, jaunības nostalģija pēc studiju gadiem...? Burvīgi, ja pēc 50 gadiem mūsu tehnikums joprojām vilina un pievērš uzmanību lokomotīvju saimniecības T-210. grupas mehāniķus - absolventus. Viņu laikā viss bija citādāk: gan skolotāji, gan programmas, gan tehniskā bāze un arī tehnikuma telpas.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...