apsveikums Latvija_100


 Latvija 100_pasakumu_plans

Pasākumu plāns (spiediet šēit...)


Seminārs “Mēs un mode”

7.novembrī sadarbībā ar darba devējiem FR-11 un FR-21 grupu audzēkņi piedalījās seminārā “Mēs un mode”. Firmas “Stapiz” meistari pastāstīja par profesionāliem matu kopšanas un veidošanas produktiem. Firma ražo matu krāsas, šampūnus, maskas, balzamus, matu lakas un citus matu kopšanas līdzekļus. Plašais produkcijas klāsts nodrošina ilgnoturīgu efektu matu kopšanā, rezultātā piešķir tiem spīdumu un veselīgu izskatu. Semināra gaitā firmas pārstāvji pievērsa uzmanību arī roku ādas kopšanai, nagu anatomijai un fizioloģijai.

20181107 121017   20181107 121031   20181107 124317

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Frizieri iepazīst darba vidi

22.oktobrī FR-11 un FR-21grupas audzēkņi apmeklēja profesionālās matu kopšanas līdzekļu un instrumentu veikalus “Klērs” un “Frizieru serviss”. Pārdevēji – konsultanti iepazīstināja ar plašo preču sortimentu un matu kopšanas līdzekļu klāstu. Tika apskatīts frizētavai nepieciešamais aprīkojums, elektroinstrumenti matu veidošanai un griešanai. Izglītojamie uzzināja par profesionālo matu kopšnas līdzekļu izvēles iespējām un bioprodukcijas klāstu, kā arī matu stailinga preparātiem.

1   2   3

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Godalgotas vietas starptautiskajā frizieru konkursā izstādē “Baltic Beauty 2018”

Rīgā, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, no 2.novembra līdz 4.novembrim notika skaistumkopšanas nozares izstāde “BALTIC BEAUTY 2018” un 14.-tais Baltijas apvienotais skaistumkopšanas projekts “Matu skaistuma pasaule”. Izstādes ietvaros risinājās XXIV Starptautiskais matu kopšanas festivāls (XXIV International Hairstyling Festival). Tas ir nozīmīgs pasākums ikvienam frizierim, kurš vēlas profesionāli pilnveidoties, apgūstot jaunas prasmes, smeļoties idejas un zināšanas. Pasākuma ietvaros sadarbībā ar Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, tika īstenots projekts-konkurss „Atvērtais frizieru skolu kauss”. Kopā ar mūsu tehnikuma audzēkņiem konkursā piedalījās izglītojamie no Baltkrievijas, Lietuvas, Jelgavas Amatu vidusskolas, PIKC Rīgas Stila un modes tehnikuma, kā arī Profesionālās skaistumkopšanas izglītības centra ”Klērs” studija.

IMG 20181102_135904   IMG 20181102_143738   IMG 20181102_143746

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

sem school_logo

 

 

Mūsu audzēkņi praksē stažējas Bragas pilsētas uzņēmumos (Portugāle)

Erasmus+ programmas profesionālās izglītības sektora projekta ietvaros 5.novembrī 3 Daugavpils tehnikuma audzēkņi – topošie datorsistēmu tehniķi Maksims Žiģisovs (DT-31) un Kaspars Muižnieks (DT-21), programmētājs Staņislavs Grigorjevs (PR-41), uzsākuši prakses gaitas Bragas pilsētas uzņēmumos Portugālē. Kopā ar audzēkņiem devies direktores vietnieks praktiskās apmācības jomā Igors Ivanovs.

Prakses mērķis ir atbalstīt audzēkņu iespējas iegūt prasmes, iemaņas un kompetences, kas veicinās viņu personīgo izaugsmi, nodarbinātību un iespējas iekļauties Eiropas darba tirgū.

1   2   3

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Vācu valodas skolotāja piedalās seminārā Lībekā

No 28. oktobra līdz 3. novembrim Vācijas pilsētā Lībekā notika starptautisks vācu valodas skolotāju seminārs “Valodas attīstības aktualitātes”. Semināra organizators – “Vācu starptautiskās biedrības” direktors Martins Herolds.

Semināra galvenā tēma bija veltīta mūsdienīgām svešvalodu apguves pieejām un metodēm. Kas ir iekšējie un ārējie faktori, kuri nosaka svešvalodu apguves ātrumu un kvalitāti? Kādas izraudzīties mācībām visatbilstošākās mācību metodes, kā nodrošināt iespējami pilnvērtīgāku saziņas vidi? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes centās rast 10 kursu dalībnieki no Polijas, Dānijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Krievijas un Latvijas.

1   2   3

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Mūsu audzēkņi starptautiskā volejbola turnīrā Viļņā izcīnījuši zelta medaļas

29.-30. oktobrī Viļņas Dzelzceļa transporta un komercpakalpojumu tehniskā skola organizēja volejbola turnīru jauniešiem, kurā piedalījās 4 komandas no Igaunijas, Polijas, Lietuvas un Latvijas. Tradicionālais starptautiskais volejbola turnīrs veicina ne tikai jauniešu fizisko sagatavotību un zināšanas par veselīgu dzīvesveidu, bet arī stiprina Daugavpils tehnikuma internacionalizācijas stratēģiju un starptautisko sadraudzību.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...