voleyball 2_liga


sem school_logo

 

 

 

Pieredzes apmaiņas seminārs skolotājiem par COOL metodikas izplatīšanu

Janvāra sākumā skolotājiem tika organizēts pieredzes apmaiņas seminārs par jaunas metodikas izplatīšanu Eiropā – COOL (Cooperatvie Open Learning), Austrijā. Erasmus+ programmas profesionālās izglītības sektora skolotāju mobilitātes projekta “Skolas stratēģija – inovācijas kā attīstības iespējas” (Nr. 2016-1-LV01-KA102-022435 ) ietvaros pieredzes apmaiņā Austrijā piedalījās 9 cilvēku darba grupa: Oļegs Kartašovs, Guntis Sprinģis, Ļubova Raihele, Jeļena Sardiko, Dmitrijs Sirotko, Oļegs Ostrovskis, Natālija Panteviča, Olga Iznova un Natālija Karpova.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

sem school_logo

 

 

 

Lego robotikas elementi apmācībā

Mūsu skolā tiek veiksmīgi īstenots Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projekts “Programmēšanas prasmju attīstība jauniešiem robotikā” (Nr. 2015-1-LT01-KA202-013501). Projekta galvenais mērķis ir sniegt IKT skolotājiem nepieciešamās zināšanas, prasmes un iemaņas robototehnikas programmēšanā. Projekta galvenais koordinators ir UAB „Baltic Orbis“ (Lietuva), kura speciālisti izstrādājuši īpašas metodes un rīkus, lai iemācītu programmēšanu vieglākā veidā gandrīz visiem. Šo pieredzi mūsu skolotāji apguva tālākizglītības kursos Portugālē. Šai metodikai ir daudz priekšrocību: tā atvieglo mācību procesu, attīsta audzēkņu radošās spējas, motivē viņus apgūt mācību materiālus un apskatīt savas loģiskās konstrukcijas rezultātus reālajā kontekstā.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Zinātnes skola

2017. gada 7. janvārī notika Daugavpils Universitātes (DU) Zinātnes skolas 2016./2017. studiju gada 3. nodarbība. Zinātnes skolas mērķis – veicināt un attīstīt jauniešu interesi par humanitārajām, sociālajām, tehniskajām zinātnēm, dabaszinātnēm, kā arī sekmēt jauniešu interesi par aktuālajām tendencēm zinātnē. Plkst. 11.00 DU Zinātnes skolas kopīgo nodarbību „Tiesības mūsdienu sabiedrībā” vadīja DU SZF Tiesību katedras profesors, Dr.iur. Vitolds Zahars.

DSC 0382   DSC 0390

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Psiholoģes seminārs skolotājiem

Audzēkņu brīvlaikā tehnikuma skolotājiem bija iespēja pilnveidot savas darba prasmes dažādās sfērās. Tehnikuma psiholoģe Viktorija Ševeļkina 04.01.2017. novadīja semināru „Uzslava un kritika mācību procesā”, kura mērķi bija pārrunāt ar skolotājiem kritikas un uzslavas nepieciešamību saskarsmē ar audzēkņiem, izskaidrot kritikas un uzslavas noteikumus, ņemot vērā kurus, skolotājam un audzēknim veidojas līdzvērtīgas partnerattiecības, kas motivē darboties. Skolotāji diskutēja par to, kādās proporcijās jālieto uzslava un kritika.

1   2   3


Vairākums semināra dalībnieku atgriezeniskajā saitē psiholoģei uzrakstīja to, ka seminārs bija ļoti lietderīgs un deva iespēju atcerēties aizmirsto.

Informāciju sagatavoja: V. Ševeļkina


Ziemassvētku pasākums “Ziemassvētku piedzīvojumi”

Ziemassvētku priekšvakarā mūsu tehnikuma parlamenta audzēkņi sagatavoja ļoti skaistu pasākumu “Ziemassvētku piedzīvojumi”. Galvenā tēma bija ceļojums uz Rīgu, lai paskatītos uz 2017. gada simbolu - gaili, kas rotā senākās Rīgas baznīcas – Doma, Svētā Pētera, Svētā Jāņa un Svētā Jēkaba.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Starptautiskais turnīrs volejbolā

Svētdien noslēdzās starptautiskais turnīrs volejbolā starp profesionālās izglītības iestādēm, kurš notika Krievijas valsts federācijā – Pleskavā. Turnīrā piedalījās komandas no Krievijas, Igaunijas un Latvijas. Spēles notika divu dienu laikā, vēlāk mums bija brīvais laiks, tad mums bija iespēja apmeklēt baseinu, apskatīt pilsētu un apskatīt ‘’Pskovsko Kremli’’. Mūsu audzēkņi ieguva 1. vietu Vladimira Pupela vadībā. Dalībnieki bija apbalvoti ar medaļām un diplomiem.

1   2   3

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...