Latvija 100_pasakumu_plans

Pasākumu plāns (spiediet šēit...)


brain ring_05-2018

Nolikums (spiediet šeit...)


Profesionālo izglītības iestāžu jauniešu radošais pasākums "Radi, rādi, raidi! 2018"

2018.gada 17. maijā PIKC Daugavpils tehnikuma audzēkņi un skolotāji piedalījās Latgales vēsturiskā novada profesionālo izglītības iestāžu jauniešu radošajā pasākumā "Radi, rādi, raidi", kas notika Rēzeknē. Tehnikuma interešu izglītības pulciņu audzēkni no VKV-11, TS-21, KS-41, ATS-11, FR-11, TS-11, DT-11, KS-21, TT-31, TT-21, PR-31 grupām un skolotājas rūpīgi gatavojās pasākumam. Pasākumā piedalījās audzēkņi no 7 izglītības iestādēm: PIKC “Rēzeknes tehnikums”, Malnavas koledža, PIKC "Daugavpils Būvniecības tehnikums", Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola "Saules skola", PIKC “Daugavpils tehnikums”, Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža struktūrvienība Barkava.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Apbalvoti Daugavpils labākie skolēni un skolotāji

1Mācību gada beigās Daugavpilī tiek godināti mērķtiecīgākie un cītīgākie vispārizglītojošo un profesionālo skolu pārstāvji. Divu dienu garumā tika sveikti labākie skolēni un skolotāji. 15. maijā Latviešu kultūras centrā notika pasākums, kura laikā tika apbalvoti pilsētas mācību iestāžu skolēni. Sveicot izcilniekus, Domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētājs Jānis Dukšinskis pašvaldības vārdā pateicās gan skolēniem, gan viņu pedagogiem par augstiem sasniegumiem.

Lasīt tālāk ...

ESF logo_color_2017

 

 

Pasākums „Ražots Latvijā”. SIA „Zieglera mašīnbūve” apmeklēšana

11. maijā ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādes” ietvaros Daugavpils tehnikuma audzēkņi turpināja iepazīt ražošanas procesu Latvijas uzņēmumos un tā realizācijā nodarbināto profesiju daudzveidību, kā arī analizēt savu profesionālo zināšanu pielietošanas iespējas citās sfērās.

1   2   3

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Dalība “FIZMIX Eksperiments” festivālā

12. maijā Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, notika Latvijā pirmais fizikai veltītais festivāls “FIZMIX Eksperiments”, kurā bērni, jaunieši un arī vecāki varēja iepazīt eksaktās zinības daudzveidīgās un aizraujošās aktivitātēs.

Mūsu tehnikuma KV-21. gr. audzēkņi A. Dedele, J. Lukjanska, M. Pilščikovs un L-21. gr. audzēkņi A. Šeļakins un D. Vasiļevs piedalījās festivāla dažādās interaktīvās atrakcijās un radošās darbnīcas.

09vK7ooZbIw   111   112

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Uzvara Latvijas futbola čempionātā

sports futbols_05-201817.05.2018. notikušas spēles Latvijas čempionāta ietvaros starp profesionālajām skolām. Finālā piedalījās 2 komandas no katra reģiona, un tās kopumā 8 labākās komandas. No Latgales reģiona bija Daugavpils tehnikuma un Daugavpils Būvniecības tehnikuma komandas. Grupu turnīrā mēs uzvarējām mūsu pretiniekus (Daugavpils Būvniecības tehnikumu) ar skaitu 3-1, ar to ieņēmām pirmo pozīciju. Finālā mūs gaidīja spēles ar komandām no Aizkraukles, Rīgas un Jelgavas.

Lasīt tālāk ...