prezent prof2017-2 


sagatavosanas kursi-2017

 


Angļu valodas konkursa rezultāti

2017. gada no 30. janvāra līdz 8. februārim mūsu tehnikumā notika angļu valodas privātās vēstules konkurss “The letter to your future self”. Konkurss tika rīkots ar mērķi rosināt un aktivizēt interesi par angļu valodu, pilnveidot audzēkņu jaunrades darba rakstīšanas prasmes, attīstīt angļu valodas rakstīšanas iemaņas. Konkursā piedalījās Daugavpils tehnikuma visi 2. kursa audzēkņi. Darba gaitā tika piedāvāts uzrakstīt vēstuli pašam sev pēc 30 gadiem. Konkursā uzvarēja Janpaule Sabīne (TT-21) – 1. vieta, Zaicevs Pāvels (L-21) – 2.vieta, Pliska Oļegs (TT-21) – 3.vieta.

Informāciju sagatavoja: Tamāra Jegorova


>

Informatīvais seminārs “Radi, rādi, raidi! 2017”

Šī gada 17. februārī PIKC “Daugavpils tehnikums” notika informatīvais seminārs Latgales vēsturiskā novada Profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radoša pasākuma “Radi, rādi, raidi! 2017” koordinatoriem. Seminārā piedalījās Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, PIKC “Rēzeknes tehnikums”, Barkavas Profesionālā vidusskola, Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola, Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”, Daugavpils Medicīnas koledža, PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums”, Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Malnavas koledža.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Pirmais diktāts latviešu valodā Daugavpils tehnikumā

2015. gadā tika iedibināta jauna tradīcija - "Vispasaules diktāts latviešu valodā". Pirmo diktātu rakstīja 920 dalībnieki: 562 – Latvijā, pārējie – Šveicē, Lielbritānijā, Dānijā, Nīderlandē un citās valstīs. 2015. gadā diktātu bez nevienas kļūdas uzrakstīja 6 dalībnieki, savukārt 12 dalībniekiem bija piecdesmit un vairāk kļūdu.

20170119 140041   20170119 140119

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Audzēkņu tikšanās ar NATO armijas pārstāvjiem

115. februārī mūsu tehnikumā audzēkņiem un angļu valodas skolotājiem bija iespēja tikties ar ASV armijas 173. aviācijas brigādes leitnantu Ivanu Ivaščenko un Latvijas Zemessardzes Studentu Bataljona zemessargu un ASV vēstniecības pārstāvi Nilu Studentu. Aizraujošā un emocionālā sarunā un prezentācijas laikā audzēkņi uzzināja par to, kas ir NATO, par mūsu valsts pienākumiem un privilēģijām šajā aliansē, par militārajām mācībām un misijām, karavīra ikdienu un sāpīgiem zaudējumiem, par terorisma izpausmes faktiem.

Lasīt tālāk ...