PIKC "Daugavpils tehnikums" pulciņu "Esi līderis" un "Čaklās rokas" audzēkņu apsveikums.

132464473 237767051071746_2161533884669183972_n


 

Interešu izglītības skolotāja Staņislava Grabļevska apsveikums Ziemassvētkos


 

Interešu izglītības pulciņa "Ritms" dalībnieku apsveikums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā


Eiropas profesionālo prasmju nedēļa Daugavpils tehnikumā

tra-lv-sticker-01

2020.gada novembrī, precīzāk, no 9. līdz 13. novembrim, visā Eiropā norisinājās profesionālo prasmju nedēļa. Eiropas profesionālo prasmju nedēļa – tā ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai izceltu labāko, ko piedāvā profesionālā izglītība un apmācība (PIA), organizējot tūkstošiem aktivitāšu visā Eiropā. Lai arī oficiāli šī nedēļa tika atzīmēta novembra sākumā, ar to saistīti un tai veltīti pasākumi norisinājās jau no marta un līdz pat decembrim.

Daugavpils tehnikumā iekļaušanai Eiropas profesionālo prasmju nedēļas pasākumu lokā tika apstiprināti 3 pasākumi: "Erasmus kaleidoskops" Erasmus dienu ietvaros (15.10.2020.), IKT jomai veltīta videokonference par kompānijas SIA "C.T.Co" darbību (26.10.2020.), kā arī virtuālā konference-ekskursija jūras kravu pārvadājumu kompānijas "Mediterranean Shipping Company" Latvijas filiālē (27.11.2020.).

Lasīt tālāk ...

Virtuālā ekskursija starptautiskā loģistikas uzņēmuma "MSC" Rīgas pārstāvniecībā

tra-lv-sticker-01

2020. gada 27. novembrī Eiropas prasmju nedēļas ietvaros notika virtuālā ekskursija starptautiskā loģistikas uzņēmuma "Mediterranean Shipping Company" ("MSC") Latvijas filiālē. Ekskursija tika organizēta "Transporta pārvadājumu komercdarbinieks" un "Loģistikas darbinieks" mācību grupām, kā arī Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja audzēkņiem. Pasākumā laikā ar savu pieredzi dalījās Rodions Širajevs, "MSC Shared Service Center Riga" direktors, un Anna Demidova, Klientu apkalpošanas departamenta vadītāja. Semināru organizēja pedagogs karjeras konsultants Sergejs Bogatkevičs un Lilita Večerska, "MSC" Mārketinga daļas vadītāja. Kopumā pasākumā piedalījās vairāk nekā 20 tehnikuma audzēkņi un profesionālās vidējās izglītības skolotājs Dmitrijs Sirotko.

"Mediterranean Shipping Company" ir privāta kuģniecības kompānija, kas atrodas Ženēvā (Šveice) un atbilstoši konteinerkuģu tilpumam ieņem otro vietu pēc "A.P. Moller-Maersk". 2017. gada novembra beigās tā apkalpoja 506 kuģus, pārvadātais apjoms veidoja 3,14 miljonus 20 pēdu ekvivalentu. "MSC" ir viena no pasaules vadošajām konteineru pārvadājumu līnijām, kurai arī pieder apakšuzņēmums "MSC Cruises".

Lasīt tālāk ...

Dalāmies ar labās prakses piemēriem

2020. gada 4. decembrī izglītības metodiķe A.Bernāne tiešsaistē ZOOM platformā pēc Daugavpils Būvniecības tehnikuma dabaszinību skolotāja lūguma dalījās ar labās prakses piemēriem Google veidlapu izmantošanā attālināto mācību procesa nodrošināšanā.

Uz nodarbību tika uzaicināti 4 skolotāji no Daugavpils Būvniecības tehnikuma un 5 skolotāji no Daugavpils tehnikuma. Tiešsaistē metodiķe dalījās ar savu pieredzi, kā veido uzdevumus dabaszinībās un nodrošina atgriezenisko saikni, analizēja programmas uzdevumu veidu pielietojuma iespējas, izklāstīja savu redzējumu par Google veidlapu priekšrocībām un trūkumiem konkrētu uzdevumu izveidē. Dalībnieku skaits bija ierobežots, jo tā bija praktiskā nodarbība, kuras laikā klausītājiem tika dota iespēja  soli pa solim līdzdarboties 2 stundu garumā.

 

Informāciju sagatavoja: izglītības metodiķe A.Bernāne


 

PIKC "Daugavpils tehnikums" rīkotās labdarības akcijas "Tu esi mans draugs" noslēgums

130709202 2895823037306527_1663292546725693755_n

No 2020. gada 1.decembra līdz 8.decembrim, Adventes laika ietvaros, Daugavpils tehnikumā norisinājās labdarības akcija "Tu esi mans draugs". Labdarības akcijas ietvaros bija plānots saziedot mantas dzīvnieku patversmes "Otrā māja" iemītnieku vajadzībām. Šogad akcija norisinājās attālināti, kad visi ziedot gribētāji varēja reģistrēt savu dalību akcijā elektroniski, un 10.decembrī ar speciālo transportu mantas tika savāktas no ziedotājiem un nogādātas uz dzīvnieku patversmi "Otrā māja". Akcija guva lielu atsaucību, un uz patversmi tika aizvests vesels dāvanu kalns.

Akcija pirmo reizi norisinājās attālināti, un viss tika organizēts, ievērojot ar Covid-19 saistītos ierobežojumus. Attālinātais process ir devis jaunu iedvesmu turpināt labdarības pasākumu tradīciju svētku laikā arī turpmāk.

Lasīt tālāk ...

Kompānija "airBaltic" piedāvā praksi metālapstrādes speciālistam

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" šobrīd aktīvi meklē metālapstrādes speciālistus – praktikantus ar attiecīgu izglītību metālapstrādes jomā, kā arī ar angļu un krievu valodas zināšanām. Gadījumā, ja praktikants sevi veiksmīgi pierādīs prakses perioda laikā, kompānija arī garantē darba vietu nākotnē.

Sīkāku informāciju par praktikantiem izvirzītajām prasībām un darba pienākumiem var iegūt bukletā, savukārt CV var sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Buklets - spiediet šeit...