Modes skate-konkurss"INDIGO"

No aprīļa sākuma mūsu pilsētā notiek pasākumi Mākslas dienu ietvaros, tos var apmeklēt gan vairākās pilsētas izstāžu zālēs, gan mācību iestādēs. Dizaina un mākslas vidusskolā „Saules skola” notika koša modes skate „Indigo”.

100 8481   100 8485   100 8487

 

 

 

 

 

Pasākumā piedalījās arī Daugavpils Profesionālās vidusskolas grupas TT-11, TT-21 un TT-31 audzēkņi ar kolekciju “Ziedu vējš”. Konkursa dalībnieki sagatavošanās procesā tiešām izpaudās kā radošās personības, izmantojot dažādus audumus, - gan džinsu, gan vatelīnu – un dažādas tehnoloģijas.

Neskatoties uz to, ka mūsu skolas audzēkņi konkurēja ar Dizaina un mākslas skolas darbu autoriem, kolekcijas kvalitāte, radošums un oriģinalitāte priecēja gan skatītājus, gan žūrijas pārstāvjus. Indigo krāsa daudziem asociējas ar visdažādākajām lietām, kādam – ar apdāvinātiem bērniem, kādam – ar debess un jūras krāsu. Mūsu mācību iestādei šī krāsa sniedza radošā darba gandarījumu.

Paldies grupu TT audzēkņiem par ieguldīto darbu!

                                                                                                                                                                   Informāciju sagatavoja: Inga Gļinska un Ludmila Lukjanska