Latvija 100_pasakumu_plans

Pasākumu plāns (spiediet šēit...)


mes busim lieli


 video konkurss_03-2018

Nolikums (spiediet šeit...)


Atvērto durvju dienas PIKC “Daugavpils tehnikums”

Tradicionāli aprīļa trešajā nedēļā Daugavpils tehnikums rīko Atvērto durvju dienu ar mērķi dot iespēju ikvienam iepazīties ar mācību iestādes piedāvātajām iespējām izvēlētās profesijas apguvē. Šogad potenciāliem studentiem bija iespēja saņemt informāciju par plānotiem pasākumiem un karjeras iespējām gan no mājaslapas, gan apmeklējot ekskursijas trīs korpusos: Varšavas ielā 23, Mendeļejeva ielā 1 un Strādnieku ielā 16. Audzēkņi varēja redzēt darbinieku ikdienu un noskaidrot savas izvēlētās profesijas atbilstību tirgus tendencēm. Apmeklētāji iepazinās ar kopējām nostādnēm, uzklausīja pedagogu prezentāciju par mācībām tehnikumā, noskatījās filmu, ielūkojās ārpusstundu aktivitātēs, kā arī devās uz interesējošo nodaļu telpām, lai tuvāk iepazītu tehnikuma piedāvātās iespējas.

IMG 20180315_112947   IMG 20180419_131133   IMG 20180419_132101

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja: audzināšanas nodaļa


Karjeras attīstības atbalsta pasākums “AUTO 2018"

2018. gada 6.aprīlī Rīgā, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, notika starptautiskā autoindustrijas izstāde “AUTO 2018". Mūsu automehāniķu specialitātes audzēkņi ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros devās ekskursijā uz lielāko nozares izstādi Baltijas reģionā ar mērķi izpētīt nozares uzņēmumu spektru, iepazīt potenciālos darba devējus, iepazīt autoindustrijas un ar to saistīto nozaru attīstības tendences un nostiprināt interesi par inženierzinātnēm.

1s   2s   3s

 

 

 

 

 

Подробнее...

“RTU Karjeras diena 2018”

Lielisku iespēju pārliecināties, ka šodien Latvijā karjeras izaugsmes iespējas ir plašas un topošo speciālistu pieprasījums ir ļoti dažāds, ieguva četrdesmit mūsu tehnikuma 2. un 3.kursa audzēkņi, kuri 1. martā kopā ar skolotāju I.Gļinsku un pedagogu karjeras konsultantu S. Bogatkeviču devās ekskursijā uz Rīgu, lai ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros apmeklētu Starptautiskajā izstāžu centrā uzņēmumu izstādi “RTU Karjeras diena 2018”.

1b   2b   3b

 

 

 

 

 

Подробнее...

Skaistuma dienu pasākums veikalā ”Douglas”

No 19. līdz 21. aprīlim mūsu tehnikuma programmas „Frizieru pakalpojumi” FR-21 grupas audzēkne Anna Maļinovska kopā ar FR-11 grupas audzēknēm Sindiju Gritāni un Sabīni Orlovsku piedalījās SIA „DOUGLAS LATVIJA” rīkotajās „Skaistuma dienās”, kas notika veikalā „Douglas”, tirdzniecības centrā SOLO, Daugavpilī. Trīs dienas mūsu meitenes veidoja matu sakārtojumus veikala pircējiem sadarbībā ar veikala „Douglas” konsultantiem un make-up speciālistiem. Iegūtā pieredze darbā ar klientiem ir labs stimuls prasmju un iemaņu turpmākai apgūšanai un pilnveidošanai.

DOUGLAS 1   DOUGLAS 2   DOUGLAS 3

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Valentīna Saulīte