”Lāses kauss 2017”

lases kauss_20178.aprīlī Rīgā notika finālsacensības ”Lāses kauss 2017”. "Lāses Kauss" ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām skolu jauniešiem, kuras šogad tika organizētas jau sešpadsmito reizi. Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē, un ir kļuvušas par volejbola svētkiem, jo paralēli volejbola sacensībām, kas vienlaicīgi notiek uz 16 laukumiem, bērniem un jauniešiem ir iespēja pierādīt sevi arī dažādās atrakcijās, viktorīnās un citās aktivitātēs.

Lasīt tālāk ...

Atlases spēles

2017. gada 1. un 8. februārī notika atlase starp Daugavpils mācību iestādēm „ LASE 2017” finālsacensībām Rīgā. 1. februārī spēlēja meitenes, atlasē piedalījās komandas no 13. vidusskolas, 3. vidusskolas, Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Daugavpils tehnikuma. Par pirmo vietu cīnījās Daugavpils Valsts ģimnāzija un Daugavpils tehnikums, un mūsu meitenes pārspēja savas konkurentes un izcīnīja pirmo vietu.

1   2

Daugavpilieši ceturtie Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED telpu futbola sacensībās

2017. gada 31. janvārī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notika kārtējās Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED sacensības telpu futbolā, kuras droši var nosaukt par tradicionālām, jo šīs sacensības tiek organizētas jau kuru gadu pēc kārtas. Sacensībās pēc UNIFIED sistēmas vienā komandā piedalās sportisti ar garīgās attīstības traucējumiem un sportisti no vispārizglītojošām iestādēm, kurus sauc par „partneriem”.

DSC-0465.sized   DSC-0468.sized   IMG 2772

Starptautiskais turnīrs volejbolā

Svētdien noslēdzās starptautiskais turnīrs volejbolā starp profesionālās izglītības iestādēm, kurš notika Krievijas valsts federācijā – Pleskavā. Turnīrā piedalījās komandas no Krievijas, Igaunijas un Latvijas. Spēles notika divu dienu laikā, vēlāk mums bija brīvais laiks, tad mums bija iespēja apmeklēt baseinu, apskatīt pilsētu un apskatīt ‘’Pskovsko Kremli’’. Mūsu audzēkņi ieguva 1. vietu Vladimira Pupela vadībā. Dalībnieki bija apbalvoti ar medaļām un diplomiem.

1   2   3

Ziemassvētku „ Janpadracis”

Vakar Strādnieku ielas korpusā notika Ziemassvētku „ Janpadracis”. Šo pasākumu organizēja Daugavpils Universitātes studenti. Galvenais mērķis bija popularizēt sporta aktivitātes Daugavpils mācību iestāžu studējošo vidū un veselīgu dzīvesveidu.

IMG 20161214_140656   IMG 20161214_141626   IMG 20161214_143215

Finālsacensības volejbolā jauniešiem

1.decembrī, pirmajā ziemas dienā, notika zēnu turnīrs starp tehnikumiem - Daugavpils tehnikumu, Rīgas būvniecības tehnikumu, Daugavpils būvniecības tehnikumu, Rīgas tehnisko koledžu, Jelgavas tehnikumu. Turnīrs notika divos korpusos: Strādnieku ielā 16 un Mendeļejeva ielā 1. Fināla cīņā vinnēja Daugavpils tehnikums ar lielu punktu skaitu. Un ieguva pirmo vietu, otro vietu ieguva Daugavpils būvniecības tehnikums un trešo vietu Rīgas tehniskā koledža.

IMG 6417   IMG 6492   IMG 6500

Informāciju sagatavoja: V. Pupels

Latvijas Republikas čempionāts galda tenisā

2.novembrī notika Latvijas Republikas čempionāta turnīrs galda tenisā. Daugavpils tehnikums izcīnīja 1. vietu. Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola izcīnīja 2.vietu. Rīgas Tehniska koledža izcīnīja 3. vietu. Individuālajā turnīrā no Daugavpils tehnikuma Aleksandrs Maskaļonoks sīvā cīņā uzvarēja visus, kas piedalījās, un izcīnīja zeltu. No Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas Andrejs Čemertans ieguva sudrabu. Bronzu atveda uz Daugavpils tehnikumu Emīls Lutinskis.

IMG 20161102_100429   IMG 20161102_131238   IMG 20161102_150134

Informāciju sagatavoja: Vladimirs Pupels

Volejbola turnīrs

22. oktobrī notika volejbola turnīrs Strādnieku un Mendeļejeva korpusos. Turnīrā piedalījās arī tehnikuma sastāvi. Sieviešu grupā 1. vietu izcīnīja Daugavpils tehnikums, vīriešu grupā Daugavpils tehnikums izcīnīja 3. vietu. Paldies turnīra organizatoriem un vadībai par vērtīgām dāvanām un turnīra organizāciju.